Вагони пшениці вивозять з Херсонщини в Росію

0 678

Російські загарбники вивозять з Херсонщини не лише овочі для продажу в Криму, а й цілі вагони зерна. Український омбудсмен Людмила Денісова порівняла таку ситуацію з Голодомором, коли з України в Росію потягами вивозили продовольство, повідомляє SEEDS.

“Жителі ТОТ АР Крим повідомляють, що останнім часом вони помітили збільшення кількості вантажних потягів, на вагонах яких написано «зерно». Усі вони належать «северо-кавказкой железной дороге». Потяги прямують до залізничних станцій, які межують з Херсонською областю. ТОТ АР Крим своїх запасів зернових для вивезення в такій кількості не має.

Херсонщина та Запорізька область дають великі врожаї зернових і на цей час там розміщена велика кількість зерносховищ. Тож агресор, вочевидь, має намір вивезти українське зерно. Декілька тижнів тому рашисти вже викрали зерно з Бердянського порту”, – написала Людмила Денісова на своєму каналі в Telegram.

Читайте також: Росіяни викрадають овочі з Херсонщини і постачають в Крим

Омбудсмен зазначила, що вивезення зерна та продуктів харчування з окупованих територій є порушенням статті 55 Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни. Денісова звернулася Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну з метою врахування фактів вивезення продовольства.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!