Усього за тиждень картопля подешевшала на 20%

0 123

Значні запаси картоплі у сховищах українських фермерів починають псуватися, заводи з виробництва крохмалю, як і експорт цього продукту, зупинились, на українському ринку присутня значна кількість недорогої картоплі з Польщі та інших країн – усі ці фактори спричинили стрімке подешевшання бульби. Лише за останній тиждень середня ціна картоплі зменшилась на 20%, повідомляє SEEDS.

Зазвичай, в такий час сезону, коли кількість пропозиції якісної картоплі зменшується, продукт вищого класу дорожчає. Утім, через наявність якісної імпортної картоплі наразі цього не відбувається.

“За даними щоденного моніторингу, зараз оптові ціни на картоплю в Україні опустилися до 4-8 грн за кілограм ($0,14-0,27/кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Головною причиною зниження цін на внутрішньому ринку стало збільшення пропозиції імпортної картоплі, яка надходить у продаж фактично за такою ж ціною, як і місцева продукція”, – зазначають аналітики порталу EastFruit.

Наразі ціни на картоплю вже на 28% менші, ніж були у другій половині квітня минулого року.

Читайте також: 100 тонн картоплі подарують українським фермерам колеги з Франції

Нагадаємо, закордонні колеги наразі надають допомогу українським виробникам овочів та картоплі. Наприклад, тиждень тому аграріям Львівщини з Франції передали 100 тонн насіннєвої картоплі.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!