Фальсифіковані агрохімікати продавали фермерам на Харківщині

0 353

Керівники кількох підприємств на Харківщині організували виробництво контрафактних засобів захисту рослин. Фальсифіковані агрохімікати продавали фермерам з усієї України. Підпільне виробництво було виявлено представниками Служби безпеки України, повідомляє SEEDS.

Під виглядом ЗЗР відомих виробників продавали підробки, виготовлені з хімічних сполук, які за світовими стандартами класифікуються як високонебезпечні. Застосування фальсифікованих засобів захисту могло завдати суттєвих збитків агровиробникам, як придбали товар у шахраїв.

Під час обшуків на 14 локаціях в Харківській області представники СБУ виявили підроблені ЗЗР, обладнання та речовини для їх виробництва, етикетки та пакування. Загалом було вилучено контрафакту на суму близько 5 млн гривень, повідомляє Цензор.НЕТ. Наразі за справою відкрите кримінальне провадження за ст. 321 Кримінального кодексу України – Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!