Ферма з Київщини, що вирощує печериці планує експортувати продукцію

0 715

Микола Лелет вирощує печериці вже упродовж 22 років. За цей час йому вдалось створити успішне господарство та досконально вивчити технологію вирощування грибів.

Вирощуванням грибів, за словами фермера, сьогодні займатися вигідно. Споживання печериць з кожним роком зростає.

За місяць в господарстві виростає близько 120-140 тонн грибів. За словами Миколи Лелета, щоб отримати дозрілий гриб, потрібно 32-34 дні, максимум — 36.

«Печериці ростуть в темряві, їм світло не потрібне. На кожному етапі грибу необхідні різні температура і вологість. У середньому він росте при 18°С. Це контролюється автоматично. При наявності холодильного обладнання на виробництві печериці можна вирощувати протягом всього року. Якщо його немає, то вирощування починається в серпні і закінчується в травні», — ділиться Микола Лелет.

У планах київського фермера — розширити виробництво, щоб експортувати продукцію за кордон.

Слід зазначити, що за своїми якісними характеристиками печериці займають друге місце після білого гриба. Цей продукт також містить антиоксиданти.

«Гриби є чудовим акумулятором і сорбентом мікроелементів. В грибах міститься рідкісний селен, який вважається прекрасним антиоксидантом. Вони також включають в себе близько 20 мінеральних елементів», — стверджує доктор біологічних наук Ніна Бисько.

SEEDS.org.ua за матеріалами superagronom.com

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!