Фермер із Франківщини висадить сад із лохини за рахунок урядового гранту

0 184

Українські фермери продовжують реалізовувати власні проєкти в межах урядової програми «ЄРобота» з розвитку садівництва. Так, про свої плани розповів франківчанин Володимир Чумбей, який очолює фермерське господарство «Житні лани», пише SEEDS.

Як зазначає прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства у Facebook, аграрію нададуть 400 тис. грн. Грантові кошти Володимир Чумбей хоче вкласти в розбиття саду із лохини. Наразі в «Житніх ланах» під цей проєкт планують виділити 1,3 га землі. Однак це лише початок. Володимир Чумбей сподівається, що в перспективі сад із лохини виросте до 12 га. «Я впевнений, що ми переможемо у цій війні, і сприймаю цю можливість із грантом, як шанс, яким потрібно скористатися: щось робити, створювати, але ж ніяк не зупинятися чи стояти на місці», – говорить фермер.

Нагадаємо, що нещодавно про свої плани щодо реалізації грантових коштів розповіла керівник агропідприємства «Бонелет» Аліна Сіденко. Вона інвестує отримані 4 млн грн у висадку яблунево-грушевого саду. Його розіб’ють на 11,44 га. Детальніше про це читайте у матеріалі «З вірою в Україну: фермерка з Одещини розповіла, куди інвестує грантові кошти від Мінагрополітики».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!