Фермер з Одещини завдяки новій технології вирощує майже вдвічі більше полуниці

0 2 278

У Кілії Одеської області та її околицях тільки ледачі не вирощують полуницю (суницю садову). Але ніхто тут не вирощує так, як це робить Юрій Лагуза.

Сім’я Юрія займається вирощуванням ягід вже другий десяток років. За цей час було проведено чимало агрономічних експериментів і перевірено на практиці безліч технологій вирощування суниці. Були успіхи, були і невдачі. Юрій ніколи не зупинявся в пошуку найбільш ефективної технології.

Кілька років тому Юрій Лагуза відкрив для себе абсолютно новий підхід до вирощування суниці садової. Це була технологія «вирощування на буграх». Такий спосіб посадки більш ефективний, тому що навесні бугор швидше прогрівається та відрізняється більшою вологоємністю в порівнянні з грядкою.Оброблені за новою технологією 20 соток експериментальної ділянки в перший же сезон дали врожай суниці садової майже в два рази більший, ніж на ділянках, де використовувалася традиційна технологія. При цьому перший врожай зі своєї ділянки Юрій зібрав на два тижні раніше, ніж його сусіди.

Цього року Юрій за допомогою членів своєї сім’ї посадив суницю садову за технологією «вирощування на буграх» вже на 1 га орендованої землі, розташованої на острові в дельті Дунаю. Всі з нетерпінням чекають на весну та вірять, що їх суниця з’явитися на ринках Ізмаїла й Одеси однією з перших, і напевно буде найсмачніша.


Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

 

SEEDS.org.ua за інформацією  UHBDP

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!