Фермери безкоштовно отримають демо-комплекс для автоматизації виробництва Levada Trace

0 1 143

Українські фермери декілька років поспіль активно впроваджують технології роботизації та автоматизації у процеси вирощування, контролю та збору врожаю. А українські агротех компанії особливо у воєнний час підтримують їх новими смарт-рішеннями по всьому ланцюгу виробництва.

Чому це важливо? Бо економить гроші та час. А також наближує Україну до високих світових стандартів якості і простежуваності продукції – від лану до столу.

На ринку представлені різні програмні продукти для агрономів. Та вперше в Україні з’явилося еволюційне рішення Левада Трейс від українського розробника, яке охоплює всі елементи харчового ланцюга від вирощування продукції до її відвантаження зі складу зберігання, включаючи елементи зважування, транспортування та управління складом з можливістю простежити продукцію до поля (саду), ділянки та конкретного дерева. А також отримати вичерпну інформацію про процес, в тому числі, хто робив і що саме.

Ферми нового покоління: як контролювати роботу господарства за допомогою смартфону, заощаджуючи гроші та час

З кожним роком все більше українських підприємств замислюється про організацію експорту сільськогосподарської продукції та про співпрацю потужними мережами магазинів роздрібної торгівлі.

Однією з ключових перешкод для реалізації цього бажання є вимоги до системи управління безпечністю харчових продуктів будь-якого підприємства – учасниці харчового ланцюга (ISO 22000). Таким чином, для ефективного експорту необхідно гарантувати простежуваність продукції від стадії вирощування до відвантаження кінцевому споживачеві або сервісній компанії (перевізнику). Програмно-апаратний комплекс Levada Trace (Левада Трейс) призначений для вирішення цієї проблеми.

Щоб підтримати українського виробника, компанія-розробник готова надати пробну версію програми виробникам безкоштовно. Потрібно звернутися на пошту bdm@levada-trace.com або заповнити гугл-форму для зворотного зв’язку.

Для кого призначено це агротехнологічне рішення?

ПАК Левада Трейс підходить для підприємств, які вирощують плодоовочеву продукцію, вирощують ягоди та фрукти, а також хочуть бути впевнені у надежному зберіганні та транспортуванні власної продукції. Також розробляється окремий модуль, призначений для садових центрів.

«На ринку вперше з’явилося таке комплексне рішення. Спеціалізоване програмне забезпечення для простежуваності інших компаній включає в себе елементи бухгалтерських завдань, які важко використовувати і вимагають додаткових витрат на штрих-кодове обладнання і сервери. Натомість Левада Трейс охоплює всі елементи харчового ланцюга від вирощування продукції до її відвантаження зі складу зберігання, включаючи елементи зважування, транспортування та управління складом з можливістю простежити продукцію до поля (саду), ділянки та конкретного дерева. А також отримати вичерпну інформацію про процес, в тому числі, хто робив і що саме»,- зазначає Олексій Гладишев, розробник.

Які проблеми плодоовочевого бізнесу вирішує Levada Trace?

Створення адресного складу

Елементи управління складом означають створення адресного складу і реєстрацію основних складських операцій з посиланням на виконавців.

Планування операцій та контроль за виконанням

Система дозволяє планувати періодичне утримання рослин (внесення добрив, обробка від комах і т.п.), а також контролювати виконавців. Отримувана звітність дозволяє об’єктивно оцінити роботу кожного співробітника і отримати аналітику щодо врожайності.

Українське інноваційне рішення Levada Trace поширюється за принципом SaaS (програмне забезпечення як послуга).Тобто замість продажу ліцензій та їх технічної підтримки пропонується користування в обмін на абонентську плату. Введення в експлуатацію системи оплачується окремо, що має на увазі заповнення каталогів, внесення топології виробничої та складської зон, налаштування обладнання, навчання персоналу і створення звітів.

Програмна частина складається з програми, встановленої на звичайному смартфоні з ОС Android і бек-офісу в «хмарі» з доступом до Інтернету. База даних користувача може знаходитися в «хмарі» або, за домовленістю, на сервері клієнта.

Апаратна частина складається з мобільних телефонів з ОС Android, ПК або планшета з доступом в Інтернет, принтера штрих-коду, ваги і витратних матеріалів.

Переваги системи

За використання системи клієнт платить невелику абонплату и і не турбується про працездатність, адміністрування, підтримку сервера і можливість отримати консультацію. Це послуга, оплата за яку зменшує податкову базу.

Користувач використовує звичайний мобільний телефон замість дорогих терміналів збору даних.

Для друку етикеток використовуються бюджетні принтери з вбудованим ПК, що знижує вартість обладнання і підвищує його надійність.

Клієнт обирає саме свій індивідуальний сервісний пакет. Система призначена для використання навіть низькокваліфікованими кадрами для вирішення простих покрокових завдань.

Три типи систем для різних господарств

Існує три типи застосунку для підприємств плодоовочевої галузі — це LevadaTrace Standard, LevadaTrace Pro, LevadaTrace Enterprise. Перший дозволяє контролювати процес збору урожаю та працівників. Другий, крім цих функцій, допомагає вести планування та облік роботи і аналізувати дані. Третій підходить для більших підприємств, адже передбачає необмежену кількість користувачів.

Розробники програмного продукту вирішили надати безкоштовно версію інноваційної програми українським фермерам у цей непростий час. «Наша мета– підвищити конкурентоздатність українських виробників аграрної продукції. А також забезпечити український агробізнес ефективними технологічними рішеннями, програмами автоматизації та контролю українського виробництва», -зазначає Олексій.

Зазначимо, що багато фермерів в Україні користувалися it- та обліковими рішеннями зарубіжного виробництва, в тому числі російської федерації. Та наразі переходять на рішення українських компаній. Компанія-інтегратор забезпечує інсталяцію та гідний сервіс для вирішення питань плодоовочевого бізнесу по всьому ланцюгу постачання.

Достатньо лише вагів, принтеру штрихового коду, кількох смартфонів чи планшетів та відповідного програмного забезпечення, щоб контролювати роботу збирачів ягід чи овочів, відвантаження продукції у сховища, сортування та постачання закупівельникам. Система працює в режимі реального часу, тобто, необхідний доступ до мережі інтернет.

Щоби отримати демонстрацію системи та встановити безкоштовну версію, необхідно звернутися із запитом на пошту bdm@levada-trace.com або заповнити гугл-форму.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!