Безоплатна програма розвитку інноваційних рішень у сфері Agri Food

0 75

Radar Tech за підтримки EIT Food (найбільшою та найдинамічнішою спільнотою  харчових інновацій у світі),  запустили програму підтримки інноваційних стартапів у сфері Agri Food – Agri Food Startup Bootcamp, пише SEEDS.

Завдяки участі у програмі учасники матимуть можливість удосконалити свої рішення з експертами, посилити бізнес-складову, знайти клієнтів, ознайомитися з  можливостями виходу на міжнародних ринки та способами залучення фінансування.

Програма складається з двох блоків: 3-х онлайн воркшопів від першокласних експертів з бізнесу й технологій та офлайн нетворкінг зустрічі з представниками великого бізнесу, ключовими гравцями ринку та експертами, на якому в учасників буде можливість представити свої рішення, познайомитися з потенційними партнерами та позмагатися за шанс презентувати свій стартап на Why Summits у Стокгольмі.

До участі у програмі запрошуються інноваційні та технологічні стартапи й бізнеси з командою від 2-х осіб, з рішеннями в Agri Food (агро, харчова та продовольча сфера), які хочуть розвинути свій продукт та презентувати його потенційним партнерам.

“Наша місія  — надихнути, навчити та підтримати українські стартапи на шляху до успіху в бізнесі. Участь в програмі допоможе учасникам здобути необхідні знання для розвитку та масштабування бізнесу, а також розширити мережу корисних контактів”, — каже Марія Романова, директорка інноваційної компанії Radar Tech, експертка з інновацій та розвитку бізнесу, менторка стартапів та підприємців.


Дізнатися більше та подати заявку на участь можна до 30 листопада включно на сайті: http://www.startupbootcampua.com/


ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

EIT Food — найбільша європейська ініціатива підтримки інновацій у сфері харчових технологій, створена як консорціум ключових бізнес-гравців в харчовій промисловості, стартапів, дослідницьких центрів та університетів з усієї Європи.

Radar Tech — інноваційна компанія, яка була створена у 2016 році як перший корпоративний акселератор в Україні та допомагає стартапам, корпораціям і екосистемам визначати свій шлях до розвитку та інновацій.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!