Фермери з Одещини об’єдналися для постачання овочів у супермаркети

0 883

Об’єднання з метою спільних продажів та закупівлі обладнання – один з найкращих варіантів для малих та середніх фермерів. Так, наприклад, кооперація допомогла виробникам овочів, родинам Пушкових та Насонових з Одещини, які об’єдналися у “Fresh Hub” та отримали грант на встановлення холодильної камери для зберігання власної продукції, повідомляє SEEDS.

“Група виробників взяла участь у грантовому конкурсі від Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва (UHBDP), успішно пройшла відбір та отримала кошти на встановлення холодильної камери, яка використовується для охолодження та тимчасового зберігання свіжої плодоовочевої продукції власного виробництва, а на майбутнє – і агрегованої від сусідніх фермерів партій”, – повідомляє UHBDP.

Спочатку фермери зі “Fresh Hub” експериментували з асортиментом. Пробували вирощувати перець, огірки, помідори, картоплю, зелень, часник, зелену цибулю, суницю. Наразі родини зосередилися на виробництві огірків та суниці садової. Огірки вирощують лише в теплицях, а суницю – як на закритому, так і на відкритому ґрунті.

Читайте також: Сімейна ферма на Одещині безкоштовно отримала техніку для вирощування картоплі

Реалізовують свою продукцію фермери на ринках, постачають в ресторани та мережу супермаркетів у Одесі. Після придбання холодильної камери “Fresh Hub” почав шукати фермерів з Одещини для співпраці. З іншими виробниками Пушкові та Насонові планують формувати великі партії овочів, ягід та зелені для постачання в супермаркети.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!