Фермерка з Луцька вирощує більше 10 видів мікрозелені для торгових мереж

0 1 008

Засновниця ферми Vitamins Greens Оксана Черемісіна з Луцька вирощує мікрозелень та реалізує її в торгових мережах. А почалося всі з кількох лотків, які жінка посіяла для власного споживання, пише SEEDS

«Ми з сім’єю прихильники здорового способу життя та обожнюємо натуральні продукти, тому і почали займатись таким корисним та цікавим ремеслом як вирощування мікрозелені», – розповідає господарка мініферми.

Сьогодні на Vitamins Greens представлений асортимент 13 видів мікрозелені. На цьому амбітна господиня не зупинилась і окрім насіння пророщує ще й пшеницю, чечевицю, нут та зелену гречку.

Для паростків треба особливий мікроклімат, але це не спинило жінку, – вона плідно попрацювала над облаштуванням цілої ферми. Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Читайте також: Харків’яни започаткували равликову ферму на місці зруйнованої ракетою автомайстерні

Усі рослини підприємиця вирощує під пресом, тобто ставить кілька засіяних насінням лотків один на одного, а зверху кладе невеликий камінь. Через кілька днів, зелень у лотках настільки проростає, що бувало, власною силою навіть скидала камінь.

«Родзинкою» своєї ферми Оксана Черемісіна вважає вітграс, тобто сік з паростків пшениці.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!