Фермерський парк на Львівщині запропонував відвідувачам унікальний досвід – приєднатись до процесу садіння

0 45

Ще у 2023 році на локації “Поле Щастя”, що на Львівщині, розпочалося створення унікального фермерського парку. Там вже ростуть пряні трави, квіти, кущі різноманітних ягід і лаванда, пише SEEDS.

Цьогоріч фермерський парк запропонував відвідувачам долучитись до захоплюючої події – приєднатись до процесу садіння рослин.

«Посадили та посіяли.  Фермерський парк Поле Щастя вперше запропонував відвідувачам унікальний досвід, занурюючи їх у світ фермерської праці та натурального сільського господарства.

Відвідувачі, у тому числі й діти, активно долучились до процесу садіння. Для всіх це не тільки розвага, а й пізнавальний процес, під час якого довідалися про цикли зростання рослин та обмінялись думками про значення землеробства для українців в цей складний час», – йдеться у дописі на сторінці Поля Щастя.

Читайте також: Україна встановила історичний рекорд експорту лохини

Організатори кажуть, що день на локації пройшов без гаджетів, дозволяючи дітям та дорослим повністю поринути в природу і фізичну працю, і це стане для багатьох цінним досвідом.

«Ми прагнемо перетворити нашу локацію на місце з незабутніми враженнями для всієї родини. Це також чудова можливість для сімей провести час разом, відволікаючись від щоденної рутини. І яке ж задоволення для діток було допомагати дорослим, перевозячи розсаду на дитячому тракторі з причепом», – йдеться у дописі.

Творці фермерського парку стверджують, що створили його з метою не лише вирощування продукції, а в першу чергу в терапевтичних цілях, споглядання та долучення до процесу створення агрокультури на всіх її стадіях.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!