Фільм про українських виноробів, які не покинули свою землю, переміг на кінофестивалі в Іспанії

0 193

Документальний фільм «Поранена земля» (Wounded Land) здобув головний приз журі Most Festival – Wine International Film Festival в Іспанії. Фільм присвячений українцям-виноробам, які, попри війну, продовжують плекати власну землю, пише SEEDS.

Статуетку забрав український журналіст Роман Заяць, який є автором сценарію, режисером фільму та засновником медіапроєкту «Серцевина». Вручення відбулося символічно 12 листопада – в український День виноградаря та винороба.

«Ця нагорода для всіх, хто працює на землі, хто збирає виноград, минаючи міни та ракети, і наперекір обставинам робить вино, чудове вино. Це нагорода тим виноробам, сомельє, підприємцям, які загинули. І як журналіст скажу, що це, зокрема, нагорода для всіх медійників, які, щоби розказати світу про справжні жахіття війни, також втратили своє життя. Заради нашого майбутнього життя», – сказав Роман на врученні нагороди.

«Поранена земля» розповідає про людей, які не залишили свою землю, продовжують про неї піклуватись, плекають свої лози, попри постійну небезпеку, пише The Village Україна.«Дехто з героїв фільму пішов воювати, майже всі волонтерять, але всі точно знають, що саме вони захищають: цінність людського життя, приватної власності, родинних традицій», – кажуть у знімальній команді.

Фільм насамперед розрахований на іноземну аудиторію, яка зможе дізнатись про війну не зі стрічки новин, а з особистих історій людей, які тут живуть, працюють, воюють, волонтерять і вірять у майбутнє.Документальний фільм «Поранена земля» є копродукцією трьох країн: США, України та Польщі. Головним оператором картини виступив Андрій Семенюк, українець, який останні сім років працює в Голлівуді, продюсерами стали Скотт Маршутс і Роман Заяць.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!