Горіховий сад площею 500 гектарів посадять в Україні

0 1 176

В Україні набуває популярності вирощування горіхів, зокрема, фундука. Цим напрямком зацікавився агрохолдинг «ГАЛС-АГРО». Наразі компанія реалізовує проєкт зі створення саду площею 500 гектарів, повідомляє SEEDS

360 гектарів фундукового саду вже закладено. Решту планують висадити протягом двох наступних років, пише EastFruit.

“Успіхи по вирощуванню яблук, врожай яких повністю експортується, спонукав керівництво агрохолдингу ще на один амбітній проект – фундуковий. Перша черга цього проекту – 500 гектарів фундукового саду в Тетіївському районі Київської області. За останні три роки вже висаджено 360 гектарів фундука, ще 40 гектарів сплановано посадити в цьому році та близько 100 гектарів заплановано посадити фундуком у наступному році. Подальший розвиток фундукового проекту теж вже окреслено, але буде оприлюднюватись тільки при закінченні першої черги проекту”, – зазначає Геннадій Юдін, президент Української Горіхової асоціації.

Щоб набути досвіду з організації збирання врожаю та переробки фундука, «ГАЛС-АГРО» наразі співпрацює з компанією «ФІЛБЕРТ». Це підприємство вирощує фундук на площі 830 га в Біляївському районі Одеської області. Це другий за площею фундуковий сад в Україні.

Читайте також: 200 тонн горіхів зібрали з допомогою комбайна на Одещині

Агрохолдинг «ГАЛС АГРО» входить до переліку 50 найбільших латифундистів України й вирізняється поглибленою диверсифікацією напрямів діяльності. Багатопрофільна група компаній розвиває рослинництво на 40 тис. гектарів землі та є одним із лідерів країни за напрямком виробництва цукру. також холдинг спеціалізується на вирощуванні індички, свинарстві та молочному скотарстві. Компанія запроваджує сучасні технології поводження з відходами тваринництва та збудувала шість біогазових станцій.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!