Гранти та пільгові кредити від Світового банку зможуть отримати 90 тисяч українських фермерів

0 618

Світовий банк затвердив новий проєкт ARISE, який передбачає гранти й пільгові кредити для 90 тисяч українських фермерів,  пише SEEDS.

“Екстрений проєкт надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE) сприятиме доступу агровиробників до пільгового фінансування у 2023 та 2024 роках. Проєкт допоможе фермерам мобілізувати близько $1,5 млрд оборотного капіталу.

Малі фермерські господарства отримають гранти на сільськогосподарське виробництво. Проєкт також доповнить підтримку сільського господарства України з боку Світового банку, яка покликана прискорити приватні інвестиції та зміцнити часткові кредитні гарантії для малих фермерів”, – йдеться у повідомленні Світового банку.

“Проєкт ARISE допоможе тисячам українських фермерських господарств, серед яких багато малих, і надалі здійснювати виробництво в умовах, які, безсумнівно, будуть дуже складними в найближчі місяці”, – сказала віцепрезидентка Світового банку Антонелла Бассані.

Читайте також: Кабмін змінив умови надання грантів на теплиці та сади

У пресслужбі Банку зазначають, що загальна вартість завданої шкоди українському агросектору від вторгнення Росії оцінюються в $40,2 млрд, і вона, ймовірно, зросла з моменту оприлюднення останньої «Швидкої оцінки завданої шкоди та потреб на відновлення» у лютому 2023 року. Зокрема, ця цифра не враховує розмінування сільгоспугідь, пошкоджень зрошувальних систем, шкоди агрологістиці та збитків підприємств галузі харчової переробки.


ARISE (Agriculture Recovery Inclusive Support Emergency), або Екстрений проєкт надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства.

Проєкт ARISE впроваджуватиметься Фондом розвитку підприємництва й Міністерством аграрної політики та продовольства України. Це вже п’ятий проєкт Світового банку, схвалений для України цього року.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!