Завдяки гранту українська компанія запустила виробництво біорозкладаної упаковки

0 575

Завдяки виграному гранту провідний виробник харчової упаковки – українська компанія «Студіопак» почала виготовляти біорозкладану упаковку, пише SEEDS.

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розширення бізнесу. Одна з грантових програм – для переробних підприємств «Новий рівень», за якою  підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу.

 «Ми хочемо повністю закрити потреби харчового сегменту країни в упаковці. Вірю в ринок і наших людей, котрі моментально перелаштовуються, на відміну від забюрократизованої Європи. Україна і люди унікальні, тому я хочу працювати для них. У мене ніколи не було думок їхати звідси», – розповіла гендиректорка компанії Вікторія Бурківська.

В далекому 2003 саме Вікторія першою в Україні завезла упаковку з алюмінієвої фольги. На українському ринку тоді панував пластик. Вікторія ж прагнула докорінно змінити філософію і вибудувати відповідальну культуру споживання.

Читайте також: Гранти та пільгові кредити від Світового банку зможуть отримати 90 тисяч українських фермерів

Вона подала заявку на отримання гранту для переробних підприємств від Мінекономіки, аби закупити обладнання для експансії в нову ринкову нішу — виробництва біорозкладаної упаковки. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Міністерства економіки України.

Що таке урядова грантова програма єРобота?

  • завдяки програмі можливо відкрити та розвивати власний бізнес, включно з переробними підприємствами;
  • подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу.

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми  єРобота триває.

Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!