Громада з Вінниччини перетворила стихійний смітник на чималу плантацію малини

0 286

У Іллінецькій громаді Вінниччини продовжують впроваджувати аграрний прорив на територіях, які раніше були закидані сміттям. Тепер на місці стихійного смітника висадили два гектари малини, пише SEEDS.

Наприкінці минулого року на околиці міста Іллінці, розчистили стихійний смітник, який за довгі роки зібрав понад тисячу кубічних метрів відходів. На його місці місцева влада вирішила вирощувати малину, саджанцями якої засадили два гектари.

Читайте також: На Прикарпатті виробники ягід гуртуються задля більш ефективного продажу врожаю

Вже цього року мають зібрати перший врожай. Збувати ягоди будуть на ринках України. А вторговані кошти залучать на розвиток місцевого комунального підприємства.

«Зрозуміло, що кошти підуть на наше підприємство, яке цим всім і займається. До слова самі працівники займалися, займаються, і будуть займатися вирощенням та збором малини», – розповів у ексклюзивному коментарі Вінниця.info директор комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Денис Гетьман.

Як зауважив Денис Гетьман, прибуток від вирощення малини матимуть тільки з наступного року. Наразі в громаді вивчають ринок збуту.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!