Гуманітарна допомога для фермерів: на Львівщину вже прибула насіннєва картопля з Франції

0 259

Гарні новини для малих фермерів зі Львівщини повідомив голова військової адміністрації області Максим Козицький. До регіону вже транспортували 100 тонн насіннєвої картоплі, яку французькі аграрії передали українським колегам. Також голова ОВА розповів, що агровиробники зі Львівщини зможуть отримати додаткову допомогу з місцевого бюджету. Для цього виділили 22 млн гривень, повідомляє SEEDS.

“Цьогоріч у Львівській області робимо особливий акцент на підтримці тих напрямів в сільському господарстві, які потребують максимального залучення робочих рук. Йдеться про ягідництво, садівництво, овочівництво та картоплярство. Партію високорепродуктивної (еліта) насінневої картоплі з Франції, яку ми отримали сьогодні, дрібні комерційні аграрні підприємства Львівщини висадять на площі близько 40 гектарів. За попередніми оцінками, це дозволить вже цьогоріч зібрати мінімум 600 тонн насінневої картоплі, яка потім буде використовуватись для вирощування продовольчої картоплі. Уже працюємо над тим, щоб таку гуманітарну допомогу отримали й інші регіони України”, – заявив Максим Козицький.

Варто зазначити, що щороку на Львівщині збирають 1,6 млн тонн картоплі. Область входить до переліку трьох регіонів-лідерів України з виробництва цієї культури.

За словами голови ОВА, перед у аграріїв Львівщини в умовах війни є кілька важливих завдань:

  • Частково компенсувати втрати виробничих площ в окупованих регіонах або в регіонах, де зараз тривають активні бойові дії.
  • Захистити жителів регіону і тимчасово переселених осіб від голоду, який ворог хоче використати як зброю.
  • Забезпечити новими робочими місцями жителів регіону та вимушених переселенців у сільській місцевості і на підприємствах з переробки сільськогосподарської сировини.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!