Ірландці спеціально до Дня Святого Патріка створили особливе морозиво з темного пива

0 79

Неймовірні новини світу: ірландський гігант ринку напоїв, компанія Guinness, у співпраці з нью-йоркським Tipsy Scoop до Дня Святого Патріка створила морозиво Lucky Sundaes Guinness Draft з кленовим сиропом, пише SEEDS

Тим, хто ніколи не чув про морозиво з Guinness, це може здатися дуже дивним. Але насправді у мережі користувачі уже виклали незліченну кількість рецептів для домашнього приготування морозива з легендарним пивом.

Читайте також: Селекціонери створили томати, які в’яляться самі прямо на лозі

Продукт поєднує пікантний смак темного стауту з вершковою солодкістю морозива та кленовим сиропом, що надає йому відтінку умамі, пише Tastingtable.

Товар доступний у роздрібних магазинах і на Goldbelly, доки він є в наявності. Доставку десерту здійснюють у боксах із сухим льодом. Морозиво містить 5% алкоголю за об’ємом і продається лише тим, хто старше 21 року.


Останніми роками додавання алкоголю в морозиво набуло популярності. Дорослі споживачі прагнуть отримати унікальні смакові пропозиції, і їм це вдається. У 2021 році популярний виробник пива Dogfish Head також заручився співпрацею з Tipsy Scoop та вивів на ринок безмолочне морозиво з вівсяним молоком, наповнене пивом Hazy-O!, також звареним з чотирьох видів вівса.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!