Іван Мірошниченко: “Фермер не сіяти не може. Це у нас в крові”

0 148

Наразі уряд активно стимулює проведення посівної, парламент ухвалює рішення, які спрощує бюрократичні процедури, пов’язані з імпортом техніки та регулюванням цін на пальне, також влада активно закликає аграрії провадити посівну, попри війну. Українські виробники засівали б поля за будь-яких умов, вважає голова ради «Бізнес-Варта», співвласник групи компаній «Агродар ЛТД» Іван Мірошниченко. Відповідний допис він розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі, повідомляє SEEDS.

“Аграрії виконають свою роботу без закликів, виконають де тільки це буде можливо, навіть беручи ризик. Це у нас в крові. Про що треба було б потурбуватися політикам в цій частині «новітніх викликів», так це коли заблокований експорт, та десятки міліонів тон залишились в залишках і не має ліквідності , можливості отримати гроші для операційної діяльності, то важлива роль держави, надати фінансування під заставу залишків та допомогти аграріям”, – зазначив підприємець.

Також Іван Мірошниченко подякував захисникам України, волонтерам та всім, хто робить свій внесок у те, щоб країна вистояла та перемогла ворога.

“Усі всім допомагають, бо ми з України! Дякуємо нашим Воїнам, Волонтерам, усім Вільним людям! Вічна пам’ять та пошана нашим хоробрим серцям”, – написав Іван Мірошниченко.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!