“Картопляний блокчейн” запрошує всіх представників галузі

0 174

26-27 серпня 2021 року на базі ФГ “Аделаїда” в селі Чулаківка, Херсонської області пройде Всеукраїнський день картоплі –  “Картопляний блокчейн”. Це єдиний в Україні спеціалізований захід, повторно організований Українською асоціацією виробників картоплі спільно з ТОВ “ДЛГ Україна” та ТОВ “AgriStatis”. Конференція буде актуальна для фермерів, трейдерів, представників торгових мереж і переробних підприємств. Під час заходу можна буде укласти контракти на наступний сезон і ознайомитися з продукцією українського картоплярства, повідомляє SEEDS.

Головний організатор УАПК на своєму сайті представив офіційну програму заходу: в перший день 26 серпня учасники зможуть ознайомитися з більш ніж 60 сортами картоплі від міжнародних і національних селекціонерів, експозицією і демонстрацією техніки, системами вирощування, авіа-обробки і зрошення. Увечері того ж дня пройде семінар-панель на території ресторану пансіонату “Прибій” (Залізний порт), присвячений попередніми переговорами з приводу укладання контрактів на наступний сезон між виробниками, переробними підприємствами та представниками торговельних мереж.

У другий день (27 серпня) відбудеться конференція “Реформування зрошення – запорука продовольчої безпеки України”.

На пленарній частині конференції будуть обговорюватися такі питання: водна стратегія України (спікер Михайло Ромащенко, директор Інституту водних проблем і меліорації НААН), програма зі зрошення (представник Міністерство аграрної політики та продовольства), презентація пілотного проекту створення об’єднання водокористувачів в Херсонській області (представник IFC), огляд зрошувальної техніки вітчизняного виробництва (представник “Фрегат”), управління поливом за допомогою Valley Scheduling (представник “Астра”), захист картоплі в умовах зрошення від компанії БАСФ (спікер Воєводін В., кандидат сільськогосподарських наук, експерт компанії БАСФ) .

Закінчиться конференція виїздом на насосну станцію, де можна буде ознайомитися з технікою і новими системами зрошення.

Цільовою аудиторією цього заходу є представники картопляної індустрії на кожному з етапів: вирощування, відтворення та реалізації.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!