Кожна агроледі може знайти золоту середину між професійними та особистісними амбіціями

0 1 037

Оксана Просоленко, регіональний директор Східної Європи Асоціації “Дунайська соя” візьме участь у круглому столі “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” бізнес-спільноти діяльних та надихаючих агроледі WE AGRI (Women Entrepreneurs Agri), який 18 лютого о 14.00 проведуть агромедіа-агенція SAPIENZA та “Інфоіндустрія”
Оксана стане ментором для дівчат, які започатковують власні справи і підтримає розвиток ініціатив в рамках жіночого ком‘юніті WE AGRI.

“Мені дуже імпонує заснування спеціальних премій для дівчат та жінок. Аби вони впевнилися, що у багатьох сегментах аграрного сектору є місце для жінок і вони можуть досягати високих результатів та реалізовувати себе на різних позиціях та водночас не втрачати своїх жіночних якостей. Для жінки важливо знайти “золоту середину” між професійними та особистісними амбіціями.

На кожному етапі життєвого розвитку для жінок незалежно від статусу неодмінно виникають можливості для розвитку, важливо їх вчасно розпізнати та використати. Рада підтримувати дівчат, які бажають створювати свої проєкти, адже часто присутність досвідченіших наставниць і однодумців може додати впевненості і віри у власні ідеї”, – запевнила Оксана Просоленко.

Організатори ком’юніті WE AGRI – Катерина Звєрєва, засновниця агромедіа-агенції SAPIENZA та Наталія Гордейчук директор ТОВ “Інфоіндустрія”.  

Захід пройде в рамках “Агровесни” в МВЦ (Броварський проспект 15), 2-й павільйон, конференц-зала №6.

Ініціатор створення ком‘юніті WE AGRI – Катерина Звєрєва, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації, засновниця SAPIENZA .Media, міжнародний консультант ФАО (ООН).


До дискусії та обміну досвідом на круглому столі приєднаються надихаючі та успішні агроледі: Інна Мєтєлєва екс-заступник Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Ганна Морозова, власниця часникової компанії СП «УкрАП», Ольга Трофімцева екс в.о. міністра аграрної політики і продовольства України, Наталія Гордійчук, засновниця компанії “Агрітема”, Владислава Магалецька (екс Рутицька) ,член Національної ради реформ, віце-президент SigmaBleyzer і AgroGeneration, Оксана Луценко , координатор Партнерства “Green Business Ukraine”, експерт з впровадження екологічної концепції бізнесу.

Головна мета цієї події – започаткування Національної премії для жінок в агробізнесі. Протягом року відбуватиметься низка зустрічей, круглих столів та бранчів для жінок, фіналом яких буде суспільне голосування та різноманіття номінацій для Національної премії для жінок в агробізнесі. Професійне журі оберуть фіналістів та переможниць. 

Нагородження фіналісток відбудеться наприкінці року.


Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

Номінації, за якими буде проходити суспільне голосування та будуть обрані переможниці:

 1. “Жінка-агролідер” – за кращі управлінські якості;
 2. “Жінка-менеджер” – за кращу реалізацію агропроекту, досягнення в галузі менеджменту;
 3. “Жінка-агроаналітик” – за успіхи в роботі в галузі агроаналітики;
 4. “Жінка-фермер” – за досягнення в галузі розбудови фермерського господарства;
 5. “Жінка-агроконсультант”;
 6. “Жінка-новатор” – за створення нових продуктів агробізнесу, інноваційних рішень, що дозволяють збільшити прибутки аграріїв;
 7. “Жінка-агромаркетолог” – за кращі рішення в галузі агромаркетингу для просування продукції на зовнішніх та внутрішньому ринках;
 8. “Жінка-науковець” – за наукові розробки, що дозволяють збільшити конкурентоспроможність і підвищити якість української агропродукції.

На другому етапі розвитку проекту на меті стоїть створення спільноти союзниць – сильних, щирих, унікальних та успішних жінок, які підтримують і підсилюють одна одну у бізнесі, роботі, дружбі. Менторство та підтримка, освіта, натхнення амбіційних дівчат, які хочуть побудувати свій бізнес або досягти професійного успіху в агросфері.

Сила взаємодії, шерінг інформації, допомога іншим для безлічі можливостей для зростання – все це кроки на підсилення взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства.


Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>


Протягом року у провідних аграрних ЗМІ зі спільною аудиторією у 500 тисяч відвідувачів на місяць – Seeds.org.ua, Агроіндустрія, Інфоіндустрія, Agri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.org, Meat-inform та інших буде реалізовуватися спільний інформаційно-просвітницький проект до “Національної премії для жінок в агробізнесі”.

Проект передбачатиме:

 • Підготовку та публікацію серії відео-сюжетів про жінок в агробізнесі з коментарями не тільки самих жінок, а і їхнього оточення;
 • Підготовку та публікацію серії статей “Жінка Берегиня” на ресурсі Seeds.org.ua та у партнерських ЗМІ;
 • Підготовку та публікацію мотивуючих історій жіночого бізнесу  у таких ЗМІ як  Seeds.org.ua, Агроіндустрія, ІнфоіндустріяAgri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.orgMeat-inform  та інших;
 • Інформування аудиторії про проекти сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства, якими опікуються жінки;
 • Проведення заходів для спілкування жінок, які працюють у аграрному та суміжних бізнесах;
 • Трансляція відео-сюжетів про жінок в агробізнесі з коментарями не тільки самих жінок, а і їхнього оточення на заходах;
 • Номінації та суспільне голосування для нагородження Національної премії для жінок в агробізнесі

З питань участі у круглому столі  “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” та подальших заходах бізнес-спільноти діяльних та надихаючих агроледі WE AGRI (Women Entrepreneurs Agri) пишіть організаторам:  zvereva.pr@gmail.com або телефонуйте: 0634970167

Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!