Крафтовий цілющий бальзам з горіхів почали виробляти на Херсонщині

0 72

У Бериславському районі Херсонської області вже 12 років поспіль працює Центр промислового горіхівництва та виноградарства. Нещодавно тут почали виготовляти крафтовий бальзам з горіхів, пише SEEDS.

Цікаво те, що для готової продукції беруть незрілий, зелений горіх. Про це ідеться на офіційній сторінці центру промислового горіхівництва у Фейсбук.

«Ми вирощуємо саджанці волоського горіха різних сортів, зокрема селекції Олександра Пономаренка. І один з його сортів, зокрема ІНТР, ми висадили у своєму саду за суперінтенсивною технологією та схемою посадки 4×4 метра — це наш унікальний досвід. І з цього сорту ми, власне, виготовляємо горіховий бальзам», — розповідає засновник Центру Максим Калайда.

За вмістом вітаміну С незрілий горіх в 4 разів перевершує чорну смородину і в 20 разів плоди цитрусових. Крім вітаміну С в зелених горіхах виявлені вітаміни Р, Е, групи Bi, B2, мінерали: калій, магній, кальцій, натрій, фосфор), каротиноїди, фітонциди і хінін.

Читайте також: Овочівникам України не варто сподіватися цьогоріч на великі ціни – думка

Виготовляють бальзам методом екстракції (витяжки) соку волоського горіха молочно воскової стиглості високоякісним медом з акації без хімічної, термічної обробки і без застосування алкоголю.

Підприємству зараз доводиться працювати у досить складних умовах, адже після деокупації частини Херсонської області в регіоні, де розташоване виробництво, досі немає електроенергії. Через те довелося зменшити асортимент продукції.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!