KSG Agro оновив поголів‘я свиней свиноматками та кнурами канадської генетики

0 98

KSG Agro оновив поголів‘я свиней 60 чистопородними свиноматками та 10 кнурами канадської генетики Genesus. Вони доставлені на свинокомплекс, що входить до складу агрохолдингу, на початку листопада нинішнього року, пише SEEDS.

«Ми продовжуємо омолодження свиного поголів‘я за рахунок поставок свиноматок та кнурів канадської генетики. Метою цього процесу є підвищення якісних характеристик стада. Серед них – покращення здоров‘я поросят та поліпшення смакових характеристик м‘яса за рахунок, в тому числі, і збільшення долі мармурової свинини. Остання, як відомо, у всьому світі цінується своєю м‘якістю та надзвичайними смаковими властивостями для приготування шашлика», – коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Читайте також: В Україні спостерігається подальше зниження цін на свиней забійних кондицій

До слова, KSG Agro став першим в Україні промисловим виробником мармурової свинини у свинарському сегменті. KSG Agro планує постачати мармурову свинину до люксових магазинів рітейлових мереж, де представлена, у тому числі й продукція преміум-класу. Для зручності споживачів з метою ідентифікації вона буде особливим чином маркована.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!