Львівський публічний сад-город проводить терапію садівництвом  

0 229

У Львові вже третій рік поспіль активісти розвивають міський город. Простір міського садівництва та городництва що у парку «Залізна вода» отримав влучну назву «Розсадник», пише SEEDS.

Зусиллями волонтерів та за підтримки міста занедбану територію перетворили у міський сад-город, щоб популяризувати природоорієнтовані рішення, пермакультуру та органічного садівництва.

На сьогодні «Розсадник» – простір, який оснащений високими грядками для городини, шпалерами для винограду, компостерами для переробки органічних відходів, сценою для подій та водопроникними стежками із деревної тріски.

«Наш простір служить для того, щоб надихнути людину, показати якомога більше прикладів того, як можна адаптувати міське середовище до наслідків кліматичної зміни й що можна вирощувати у міських умовах», – розповіла Еко.Району членкиня громадської організації «Плато» Анжеліка Зозуля.

У «Розсаднику» є дванадцять підвищених грядок та дві високі грядки. На високих грядках посадили пряно-смакові культури, серед них – м’ята. Зараз тут росте близько п’ятнадцяти її сортів.

Також у «Розсаднику» вирощували кукурудзу, соняшник, баклажани, солодкі перці, редиску, полуницю. Минулого року експериментували з різними культурами, тому, що фактично це був перший повноцінний сезон.

Читайте також: У Львові з’явилися екоготелі для комах

Актуальною у нинішніх умовах стала терапія садівництвом. Напружений стан, стресові новини змушують шукати місце, де можна відволіктися. Город у цьому дуже допомагає, – там тиша, природа і багато птахів.

У просторі громадська організація «Плато» організовує різні заходи, показують гостям насіння, вирощені рослини, розповідають про роль у врожаї комах-запилювачів, що робити, щоб був хороший урожай.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!