У Львові з’явилися екоготелі для комах

0 202

У Стрийському парку Львова встановили перші екоготелі для комах. Поки що це лишень два будиночки на дереві, однак незабаром їх стане набагато більше, пише SEEDS.

Основна ціль таких екоготелів — враховуючи біологічні та видові параметри, сприяти захисту та збільшенню біорізноманіття в місті, повідомили на Facebook-сторінці парку.

“Такі готелі є екологічним методом боротьби зі шкідниками. В міських реаліях часто зникають певні види комах з різних причин, що у свою чергу зменшує кількість видів зелені.

Такі готелі допоможуть збалансувати асортимент рослин і поселять корисних комашок, які допоможуть і у боротьбі зі шкідниками. Сьогодні ми встановили дві такі конструкції” – розповіла директорка парку Олена Мазурик.

Екоготель — це прихисток для комах, у якому вони живуть у міських районах. За формою вони нагадують невеличку хатку. Змайстрували її працівники парку з природніх матеріалів.

“Солома або дерево приваблює золотоочок, чиї личинки живляться багатьма шкідниками: попелицею, борошнистою росою, білокрилкою, яйцями кліщів.

Бамбукові палички дають притулок для одиноких бджіл, які запилюють перші квіти. Вони також полюбляють цеглу. Перевернуті горщики, наповнені сіном – привертають увагу щипавок, які полюбляють смакувати шкідниками”, – йдеться у повідомленні.“Просвердлені колоди стануть притулком для багатьох корисних запилювачів, серед яких теж бджоли. Трубчасті стебла, типу терену чи бузини забезпечують житлом дзюрчалок і перетинчастокрилих.

Невеличкі комірки закриті одна від одної привертають сонечка, які прилітають, щоб перезимувати. Каміння, гальку дуже сподобається жукам-турунам”,  – нагадують у в парку.

Читайте також:  Українців закликали повертати підсніжники з городів назад до лісів

У Стрийському парку такі екоготелі встановили уперше. Наразі це лише два будиночки, але обіцяють, що буде більше.  

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!