Майже половина садів, які заклали в Україні за останні 4 роки за допомогою державних програм, – це горіхові насадження

0 703

З 2018 року горіхова галузь демонструє приріст 20%. Серед садів, закладених за останні чотири роки за допомогою державних програм, 41% – горіхові насадження, пише SEEDS.

Про це на Всеукраїнській конференції «Горіхова стратегія України» у Тетієві (Київська область) повідомив Геннадій Юдін, президент Української горіхової асоціації.

«Хоча промислове вирощування горіхів для нас вже далеко не нова тема, горіхова галузь в останні роки пішла далеко вперед, проте Україна поки що є нетто-імпортером фундука. Весь фундук, який ми переважно споживаємо, завозиться з-за кордону», – розповів Геннадій Юдін AgroTimes.

Читайте також: Вчені перетворять токсичний трав’яний горох на безпечну, та перспективну посухостійку культуру

П’ять років тому Українська горіхова асоціація започаткувала програму «Розвиток промислового фундуківництва», українські підприємці почали вирощувати сади за новими технологіями. Зараз більшість цих насаджень вже вступили у період плодоношення.

За словами голови комітету ВР України з питань аграрної та земельної політики Олександра Гайду, який виступив на форумі, горіхова галузь робить впевнені кроки вперед. З 2018 року вона демонструє приріст 20%.

   

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!