Масовані ракетні удари спричинили підвищення попиту на хліб, масло та молоко

0 294

росія продовжує тероризувати український народ. Представники країни-агресора систематично здійснюють обстріли української критичної інфраструктури. Це змушує українців хвилюватися щодо забезпечення себе та своїх близьких основними продуктами харчування. Так, після масованих ракетних атак спостерігається значне підвищення попиту на товари щоденного споживання. Частіш за все, українці купують хліб, масло та молоко. Про це розповів операційний директор Novus Олексій Панасенко, пише SEEDS.

Зокрема, таку інформацію він оприлюднив в ефірі П’ятого каналу.

«Я можу запевнити, що загалом українцям немає причин хвилюватись. У нас в наявності достатньо товару тривалого зберігання, та добре відпрацьовані ланцюги постачання швидкопсувних товарів. Наша мережа намагається тримати ціни на доступному для покупців рівні. Крім того, ми завжди пропонуємо акційні товари, товари соціального значення з найнижчим цінником», – зазначає фахівець.

Читайте також: Де краще купувати овочі та фрукти в Києві: ціни, асортимент, якість

Також, за словами Олексія Панасенка, частка імпортного товару Novus значно зросла через тимчасову втрату регіонів, де вироблялась велика кількість продукції.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!