Милованов позбувається заступників

0 163

Держпідприємства АПК тільки зараз передаються під управління міністерства Милованова – бюрократичний апарат гальмує критичні постанови на кожному обороті. Про це повідомив сам міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на брифінгу з журналістами.

Він розповів, що чотири тижні саботувалося це рішення. “Знаєте як саботують? Не погоджують список. Бо у ФДМУ один, тут — другий, в АПК — третій, а десь ще — четвертий… Бюрократичний апарат гальмує критичні постанови на кожному обороті”, – розповів міністр.

При цьому він пообіцяв, що поки очолює відомство,  “ніяких смотрящих не буде” і не буде корупційних кадрових призначень. Хоча, за його словами, на нього здійснюється великий тиск в цьому питанні.

За словами Милованова, він вже звільнив заступників, адже нікому не довіряє: трьох в АПК і трьох в МЕРТ.

“В останній день Держсекретар підписує зміну керівництва на ДП Конярство України. І через два дні починається знищення документів, ледь зупинили. Я звільняю всіх держсеків через тиждень, коли закон було підписано.

Але я не можу вести кадрову політику в АПК — я її не контролюю, поки ці держпідприємства не будуть передані під міністерство, де я є міністром. Тільки сьогодні було прийнято рішення про передачу всіх держпідприємств, які підпорядковуються Мінагрополітики, до мене в підпорядкування.

І ще потрібно буде прийняти акти прийому-передачі, і тільки тоді я зможу звільняти людей офіційно й оголошувати конкурси… Я конкурсі не можу оголошувати!  Мені збивають передачу і в цей час “тирять”… В мене сотні, якщо не тисячі таких проблемних держпідприємств”, — наголосив він.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agri – gator 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!