Мінагрополітики назвало перших власників грантів на розвиток садівництва

0 391

В умовах війни держава намагається всіляко підтримати підприємців задля зміцнення економіки та запобігання масовому безробіття. Так, Міністерство аграрної політики та продовольства в межах урядової програми “єРобота” вирішило інвестувати у створення та розвиток садівництва, виноградарства та ягідництва. Наразі відомі 13 власників таких грантів, пише SEEDS.

Загалом Мінагрополітики готове вкласти у вищевказану галузь сільського господарства 45,8 млн грн. Гроші надійдуть власникам агропідприємств, що діють на території Одеської, Івано-Франківської, Львівської, Київської, Чернівецької, Волинської та Закарпатської областей. Загальна площа угідь заявників становить 177,39 га (кожне займає від 1,34 до 25 га). Відповідно, розмір допомоги варіюється від 360 тис. до 10 млн грн. Здебільшого власники грантів спеціалізуються на вирощуванні яблук, груш, лохини, чорниці та ліщини.

«Це перші погоджені заявки на гранти з садівництва. Реалізація цих проектів дасть поштовх до створення робочих місць у сільській місцевості, а також виведе на ринок якісну українську продукцію», – зазначив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський. Нагадаємо, що грантова допомога має покрити 70% вартості проекту висадки насаджень. Решту коштів (власних чи кредитних) надає агропідприємство.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!