Тепер за державний кошт можна купити тварин та програмне забезпечення: мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу

0 309

Днями уряд вніс зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, Порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства. Зокрема, було розширено перелік груп витрат бізнесу, які можна компенсувати за рахунок держбюджету, повідомляє SEEDS.

Кабмін вніс зміни до програми підтримки переробних підприємств у межах проекту «єРобота». Тепер гранти можуть отримувати і ФОПи. При цьому розмір грантів залежатиме від кількості створених нових робочих місць. Зміни також торкнулися програми мікрогрантів в частині заохочення для малих фермерських господарств.

“Ми продовжуємо спілкуватися з бізнесом, аби програма дійсно масштабно запрацювала. Розширюємо напрямки, на які можна витрачати кошти. Тепер це закупівля сировини, матеріалів, тварин, програмного забезпечення та інших послуг і товарів, пов’язаних із виробництвом”, – зазначв прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

На отримання грантів для створення або розширення наявних підприємств в межах проекту «єРобота» вже надійшло 6,5 тисяч заявок.

Зокрема 100 заявок надійшло за програмою створення нових теплиць і нових садів. Також ще більш ніж 400 заявок надійшло за програмою створення нових переробних підприємств.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!