Мініатюрні овочі-снеки – новий тренд Agrо

0 376

Овочі, придатні для приготування снеків, стають частиною обсягу глобального споживання овочевої продукції, що постійно зростає. Це міні-овочі, які використовуються в маленьких зручних упаковках для швидкого споживання, розповідає Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.  

“Ми живемо швидше. Ми частіше перебуваємо в дорозі. Ми хочемо кращого для наших дітей. Брак часу та бажання харчуватися здоровими та якісними продуктами задають нові орієнтири: овочі-снеки – новий тренд в агро”, – пише проект на своїй сторінці у Facebook.

“Це міні-овочі, які використовуються в маленьких зручних упаковках для швидкого споживання”, – розповідає Эдуард Мальченко, менеджер селекційно-насіннєвої компанії Rijk Zwaan Ukraine.

Для снеків використовують культури дуже маленьких розмірів, так звані “бебі-овочі”, що мають високі смакові та якісні показники: морква, томат, огірки, перець.

Мініатюрні культури для преміального сегменту та концепції інноваційного пакування ідеально відповідають бажанням та потребам споживачів щодо смаку, їх зручності та корисності для здоров’я, йдеться у повідомленні проекту.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!