Мішки з-під цукру допомагають захистити молоді саджанці персиків від морозів

0 247

Для захисту від морозів та зайців саджанці та молоді персикові дерева зачохляють білими поліпропіленовими мішками (наприклад з-під цукру). А також мульчують соломою.

Про це повідомляє журнал «Садівництво по-українськи».

«Саджанці, висаджені в осінній період, бажано захистити від зимових негативних сюрпризів, – зазначає Олександр Дядюра, спеціаліст з вирощування персика з Кривого Рогу. – Наприклад, по обидва боки саджанця ставимо два кілочки трохи вище саджанця. На ці кілочки надягаємо поліпропіленовий білий мішок (у яких зазвичай пакують цукор), який внизу пришпилюємо металевими скобами до землі або ж закидаємо землею. Таким чином ми захищаємо саджанець від усіх зимових негараздів, а також від зайців, які завдають величезної шкоди деревцям у зимовий період».

Олександр Дядюра також мульчує пристовбурові кола соломою шаром 20–30 см, а штамбик і гілки знизу доверху також обкладає соломою, яку обв’язує шпагатом. Щоб уникнути здування мульчі вітрами взимку, нижню частину закидає землею. Або замість землі використовують використану автошину, яка притискає мульчу до землі.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!