На Київщині виростили рекордну за розмірами печерицю

0 174

Печериця вагою 1,98 кг і діаметром капелюшка 34 см вирощена на грибній фермі компанії «Дінбо», розташованій в Київській області. Це рекорд, про що віднині свідчить відповідний документ, виданий Національним реєстром рекордів України. Про встановлення незвичного рекорду повідомляє umdis.org.

Такий рекорд у даній номінації є в Україні єдиним.

Для того, щоб виростити такого велетня, знадобилося 7 днів та професійне уміння усіх працівників ферми. Вирощено велетня на компості виробництва компанії Greenyard. Міцелій Amycel Triple X.

Як відомо, діаметр капелюшка звичайної печериці може становити 2,5 см, і для одного кілограма такого продукту необхідно зібрати 170 грибів. При діаметрі капелюшка 6 сантиметрів таких печериць знадобиться 17 штук.

Компанія «Дінбо», започаткована 14 років тому родиною Бобровських, є в Україні одним з найбільших виробників культивованих грибів. Родинний бізнес базується на поєднанні провідних європейських технологій і українських традицій здорового харчування. Сьогодні «Дінбо» постачає на вітчизняний ринок печериці та гливу найвищої якості.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!