На найбільшій аграрній виставці Східної Європи представлять продукцію українських аграріїв

0 380

В умовах блокування українських портів обсяги українського експорту аграрної продукції скоротилися в 10 разів. Частина аграріїв не продала заплановані обсяги продукції і відчуває нестачу коштів для роботи у новому сезоні. Утім, уряд уже обговорив кілька альтернативних логістичних шляхів, які дозволять збільшити експорт. Зокрема, йдеться про використання румунського порту Констанца, транзиту через Польщу та створення там логістичного хабу. Крім того, нові зв’язки для міжнародної торгівлі українські аграрії можуть знайти на масштабній виставці в Чехії. Представити свою компанію там можна навіть дистанційно, пише SEEDS.

Міністерство аграрної політики та продовольства організовує Український Національний Стенд на найбільшій виставці Східної Європи Prague Karlsbourse з 12 по 13 квітня у Празі (Чеська Республіка) – https://karlsboerse.de/.

“Запрошуємо кожного з Вас відвідати стенд, поспілкуватися з партнерами та знайти нові можливості для розвитку експортних шляхів. Виставку очікувано відвідають понад 900 учасників з більшості країн ЄС, метою яких є участь задля пошуку нових можливостей у час, коли війна змінила або зруйнувала ланцюги постачання. Реєстрація на Український Національний Стенд за посиланням https://forms.gle/LJ3KuWeL29xC4zWX9 . За відсутності можливості особистої присутності Ви можете також заповнити реєстраційну форму і дані про Вашу компанію будуть розповсюджені на Українському Національному Стенді”, – зазначили у міністерстві.

Виставка проходитиме 12 -13 квітня у Prague Congress Centre (м. Прага).

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!