На півдні України вирощують дивовижних овець старовинної породи

0 396

У молдавському селі Фрумушика-Нова вирощують старовинну каракулеву породу овець, яка була завезена у степи Бессарабії ще в 1890 році. Саме цей вид баранини претендує на отримання географічного зазначення, повідомили представники проєкту “Географічні зазначення в Україні”.

“Однією з головних туристичних локацій Доріг вина та смаку Української Бессарабії є молдавське село Фрумушика-Нова, яке було відроджене у 2006 році.

Тут пропонують повний комплекс туристичних послуг, включаючи ночівлю, басейн, сувенірний магазин, аутентичну молдавську кухню та зелений туризм, а також декілька музеїв просто неба”, – йдеться в повідомленні.

Головним гастрономічним напрямком у Фрумушиці є приготування делікатесів з баранини та овечої бринзи, адже тут вирощують старовинну каракулеву породу овець, яка була завезена на степи Бессарабії ще у 1890 році.

До речі, даний вид баранини претендує на отримання географічного зазначення.

“З півночі Української Бессарабії делегація європейських експертів прибула до Ізмаїла, старовинного міста на березі Дунаю. Тут відвідали 150-річний винний підвал “Винарія”, в якому пригощають стравами, приготовленими за старовинними рецептами липованської кухні, а також вином власного виробництва”, – додали представники проєкту “Географічні зазначення в Україні”.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Facebook сторінки проєкту “Географічні зазначення в Україні”

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!