На півдні України висадять “озимий” соняшник

0 1 026

Два гектари соняшнику на зиму в експериментальних цілях засіють цьогоріч в господарстві ПСП “Дмитрівка” на Миколаївщині. Про це йдеться в матеріалах АгроЕкспедиції Соняшник 2019 “Технологія вирощування соняшнику на Півдні”.

Планами на цьогорічну посівну поділився Сергій Шипов, головний агроном ПСП “Дмитрівка”: “Ми постійно експериментуємо. Цього року будемо пробувати із звичайного соняшника зробити “озимий”.

“Проведемо сівбу 2 га ближче до зими, коли середня температура не перевищуватиме 5℃. Зимою насіння лежатиме в ґрунті, а весною завдяки цьому в нас будуть розв’язані руки, більше часу буде. Та й вологи весняної культура отримає”, — ділиться головний агроном.

За його словами, останніми роками в регіоні, як і всюди, активно змінюється клімат, тому тут намагаються всіляко втримати врожайності та й навіть збільшувати їх.

У ПСП “Дмитрівка” основу сівозміни складають озимі культури. Всього зембанк підприємства становить 3,5 тис. га. Цього року посівні площі розділились так: 1,2 тис. га пшениці, 500 га ріпаку, 500 га ячменю. Окрім озимих, 240 га відведено під горох та 700 га — пів посів соняшнику.

 

SEEDS.org.ua за інформацією superagronom

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!