На Тернопільщині виготовляють чіпси із кабачків

0 293

Новини з Тернопільщини! Тут фермерське господарство «Гадз» займається виробництвом унікальних смаколиків. Вказане ФГ займається вирощуванням яблук, а також виготовленням здорових снеків із фруктів та кабачків, пише SEEDS.

Так, вищевказане фермерське господарство має 670 га саду. Щороку тут вирощують приблизно 15 тис. т яблук різних сортів. Отриманий врожай представники господарства використовуються у якості сировини для виготовлення здорових снеків. Асортимент таких чіпсів має 5 позицій. Крім того, «Гадз» виготовляє компотні суміші.

Доданого цукру у чіпсах від вищевказаного виробника немає. За словами представників «Гадз», найбільшою популярністю серед українських споживачів користуються чіпси з кислинкою.

Найоригінальнішою позицією в асортименті «Гадз» є сушений кабачок із сіллю, зазначає newfood.media.

«Кабачок містить в собі цілий ряд вітамінів та є цінним дієтичним продуктом. У 100 грамах кабачка міститься лише 23 Ккал. Він легко засвоюється та не викликає алергії», – зазначають представники компанії.

Читайте також: На Дніпропетровщині почали виготовляти чіпси та хлібці із тропічного батату

Не дивлячись на війну, «Гадз» не збирається згортати виробництво. Навпаки, цього року ФГ оновило дизайн лінійки яблучних чіпсів.

«Кожен графічний елемент, кожен колір, використаний в новому дизайні є відображенням філософії компанії», – говорять виробники.

Оновлене упаковування виготовлене з міцнішого матеріалу для надійного зберігання та транспортування продукції.

Також компанія анонсувала будівництво нового холодильного комплексу для зберігання фруктів та овочів на 6,5 т.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!