Україна буде ініціювати ембарго на російські добрива – Свириденко

0 129

Україна буде наполягати, щоб у наступний пакет санкцій ЄС було включене ембарго на добрива з рф. Про це повідомила за підсумками онлайн-зустрічі з асоціаціями хімічної промисловості міністр економіки України Юлія Свириденко, пише SEEDS.

Таку інформацію оприлюднили на сайті Кабінету Міністрів України.

«Ми будемо ініціювати через МЗС включення до наступного пакету санкцій ЄС проти рф заборони на купівлю російських добрив. Європа діє в цьому напрямку послідовно, але все ще недостатньо рішуче. На нашу думку, тільки повна заборона російського експорту може зупинити війну проти України», – заявила Юлія Свириденко, яка також очолює Міжвідомчу робочу групу з питань реалізації державної санкційної політики.

Нагадаємо, що про ситуацію із забезпеченням вітчизняних фермерів мінеральними добривами до повномасштабного вторгнення росії в Україну розповідав Роман Сластьон, генеральний директор Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ). Він акцентував увагу на тому, що в нашій країні досить важко знайти і придбати якісні мінеральні добрива. До того ж, спостерігається їхнє систематичне здорожчання. Детальніше про це читайте у матеріалі «Обмеження імпорту добрив знизить конкурентноздатність аграрної продукції – Роман Сластьон, генеральний директор УКАБ».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!