На Вінниччині фермери почубились через врожай

0 401

На Вінниччині стався конфлікт між представниками двох фермерських господарств з приводу права власності на урожай зернових з одного поля. Одна зі сторін розпочала збір врожаю. На момент приїзду на місце події поліції частина зерна була зібрана.  

“2 липня на полі в Ямпільському районі сталася конфліктна ситуація між представниками двох суб’єктів господарювання з приводу права власності на урожай зернових. Одна зі сторін розпочала збір врожаю. На момент приїзду на місце події поліції на полі працювала сільськогосподарська техніка та частина зерна була зібрана”, — повідомляє прес-служба Національної поліції Вінницької області.

Поліцейські забезпечили охорону публічної безпеки та зупинили сутички між робітниками двох фермерських господарств.

“Аби попередити можливе неправомірне заволодіння зерновими, робота сільськогосподарської техніки була зупинена. Зібраний врожай та техніку вилучили. Наразі слідством вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно, яке є речовим доказом”, — розповідають у поліції.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 356 (самоправство), в рамках розслідування якого з’ясовуються усі обставини та право власності на урожай.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!