На Вінниччині фермери відкрили єдиний в Україні притулок для рогатої худоби

0 2 549

Не тільки коти і собаки потребують захисту і можуть його знайти у притулках. В Україні є чи не єдиний притулок для рогатої худоби, які рятують від смерті.

Йдеться про притулок для корів, який створило подружжя Здравих у селі Буша, що на Вінниччині – тут рятують тварин від бійні. Старий корівник трьох телят, бика і двох корів не вміщує, тому зараз його розбудовують. Тож одна корова й теля — в орендованому хліві у сусідки.

Півтора року тому родина Здравих переїхала на Вінниччину з Дніпра. Подружжя, Микита та Ірина — вегани, тож  для них корова не худоба, а священна тварина.Першою два роки тому зʼявилася у притулку для корів Ласунка. Попередній господар корови хотів здати її на скотобійню, бо утримувати було не вигідно — розповідає Ірина Здрава. Теля Ушас у Ласунки народилося вже в притулку.

Корову Муру другою врятували від скотобійні. Тварину хотіли вбити з телям у животі. Тепер Мура у притулку уже двічі стала мамою.

Заготівлею кормів для тварин займаються самі. Серед запасів — сіно, буряки та кукурудзиння. Молоко не продають. Із утриманням тварин допомагають однодумці. У планах подружжя створити ще й притулок для коней.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Суспільне Вінниця

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!