На Вінниччині під час тренінгу для виробників молока проаналізовано небезпечні фактори у виробництві продукції

0 224

У квітні 2019 року у рамках українсько – швейцарського проекту SAFOSO «Створення системи контролю за безпекою харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів» відбулися чергові дводенні навчання для середніх господарств з виробництва молока у Вінницькій області.

Як повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби України, під час тренінгу учасники розглянули вимоги нового харчового законодавства до виробників молока, проаналізували небезпечні фактори у виробництві молока та контролю у критичних точках та важливість ведення записів та забезпечення простежуваності та  обговорили питання здоров’я і благополуччя тварин, як передумови для зменшення застосування антибіотиків.

Учасники ознайомилися з Концепцією пілотного проекту SAFOSO «Програма контролю сирого молока» та функціоналом програмного додатку «Молочний модуль», що був представлений координатором Компоненту 3 проекту «Залучення приватного сектору до системи контролю безпечності харчових продуктів» Іриною Висоцькою.

Залучений консультант Ігор Присяжнюк детально розповів про контроль за небезпечними факторами у місці виробництва та зберігання сирого молока.

Окремо піднімалися питання забезпечення здоров’я та благополуччя тварин, що є найважливішою передумовою до зменшення використання антибіотиків.

Спільно з представниками суб’єкта господарювання, учасники тренінгу, тренери Проекту з безпечності молока у реальних умовах ставили запитання та надавали відповіді щодо забезпечення простежуваності виробництва молока та належного утримання задля здорового стада.

Учасники заходу отримали велику кількість нових умінь і навичок та змогли закріпити вивчений матеріал на практиці.

SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!