На Вінниччині подружжя фермерів вирощує крокодилів

1 2 144

Вже понад 10 років поспіль на Вінниччині працює ферма, де вирощують крокодилів. Окремі екземпляри рептилій сягають у довжину до 4 метрів.

Господарство з вирощування крокодилів на сьогодні вирощує майже три десятки небезпечних хижаків. Окрім крокодилів, подружжя Світлани та Дмитра Бичковських приютили в себе кайманових черепах та змій.

Ні продавати, ані пускати крокодилів на м’ясо фермери не збираються. Говорять: їхня діяльність спрямована на збереження диких видів рептилій.

«У нас ферма для розширення та збереження всіх видів. Ми хочемо їх всіх обігріти. У нас – як маленький інтернат або будинок малятка для таких зубастиків”, – говорить власник крокодилячої ферми Дмитро Бичковський.

Вирощувати крокодилів – справа життя для Бичковських. Займаються нею вже більше десяти років. Рептилій та інших рідкісних тварин підбирали та викуповували в мандрівних зоопарках, в цирках, у приватних колекціонерів, тим самим рятуючи тваринам життя.

Світлана та Дмитро Бичковські навчилися вирощувати крокодилів навіть із яєць. Своїх вихованців нікому не продають. Навіть новонароджених.

«Крокодили розмножуються шляхом відкладання яєць, тобто наша самочка знесла яйця, ми заклали їх в інкубатор”, – розповідає про те, як вдається домогтися потомства Світлана Бичковська.

Рептиліям необхідне тепло, а також велика водойма, розповідає Дмитро Бичковський. У воді рептилії спарюються.

Власникам ферми ніколи не спадало на думку скуштувати крокодилячого м’яса, хоча ця страва звична для мешканців США. Фермери прагнуть іншого: зберегти вимираючі види., тому збираються відкрити великий заповідник для рептилій неподалік Одеси.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Сегодня

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Одесситка пише

    Чудаки…а ,что будет с этими рептилиями, если их хозяева Вдруг не смогут больше по какой то причине о них заботиться… кто сможет их ТАКИХ и в ТАКОМ количестве “приютить” ??? вон в Киеве , на прошлой недели “нашли” несколько брошенных взрослых тигров (!!!!) и то не знают что с ними теперь делать и куда их “подселить”… я предлагаю всех выпускать в лес (горько шучу) в Карпатах , который уже почти весь вырубили… получается странная до жути ситуация : леса свои вырубаем (!!!!!), а экзотических , не свойственных нашей природе , животных разводим…БРЕД какой то !!!!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!