На Харківщині зібрали урожай маракуї

0 3 553

В Україні продовжують впроваджувати виробництво екзотичних фруктів! Так, нещодавно на Харківщині доктору сільськогосподарських наук, головному науковому співробітнику Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН Сергію Авраменку вдалося зібрати урожай маракуї. Це вдалося зробити завдяки досить високому рівню морозостійкості вищевказаної тропічної рослини, пише SEEDS.

Про це Сергій Авраменко розповів на своїй сторінці у Facebook.

«Усі городні рослини на цей час вже померзли, субтропічний інжир теж скинув листя, а ось тропічна passiflora incarnata (маракуя), як не дивно, продовжувала рости. Така особливість цього виду – низька морозостійкість на початку вегетації та висока – вкінці сезону. Упевнений, що ця малопоширена тропічна культура через … років буде вирощуватися на городах у багатьох українців», – зазначив він.

Варто зазначити, що це далеко не перший приклад вирощування екзотичних рослин в Україні. Так, вітчизняні фермери активно беруться за виробництво бананів, лимонів, папаї, ківі, кумквату. Також аграрії України активно вирощували корисний зізфус. Детальніше про це читайте у матеріалі «Українські фермери доволі активно заходилися вирощувати екзотичний цілющий зізфус».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!