На Закарпатті туристів приваблюють магією народження унікальної форелі

0 412

В демонстраційному форелевому господарстві Карпатського біосферного заповідника туристам демонструють те, як народжується форель.

Струмкову форель вирощують для подальшого зариблення в місцевих потічках. Такий природоохоронний захід має велике значення для відновлення чисельності аборигенного виду форелі. А от інші види форелі реалізовують населенню. Отримані кошти покривають витрати для функціонування господарства.

Як з ікринки виростає доросла форель, можна побачити у форелевих розплідниках. Ця справа доволі клопітка, адже, окрім постійного спостереження, догляду, пересаджування мальків, тут потрібні ще й особливі знання.

Викликає інтерес форелеве господарство не тільки у туристів, а й у місцевих жителів. А зі створенням на його території інформаційно-туристичного центру “Карпатська форель” відвідування збільшилися.

Проводять тут і еколого-освітню роботу. Велику увагу тут приділяють і рекреації, планують встановити ще більше альтанок та облшатувати відпочинкових зон. Працівники заповідника кажуть, туристи все більше цікавляться нашими Карпатами, а розказати про них та показати багато цікавого беруть на себе.

SEEDS.org.ua за інформацією  zakarpattya.net

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!