“Нас заливає”: фермери з Полтавщини втрачають урожай через негоду

0 1 808

Цього року аграрний сектор зазнав значних збитків через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Однак це далеко не єдина проблема, з якою зіткнулися вітчизняні фермери. За словами голови полтавської обласної “Асоціації фермерів та приватних землевласників” Василя Бурлаки, зливи знищили значну частку посівів у регіоні, повідомляє SEEDS.

Як зазначив аграрій, рясні опади ускладнили і процес збору урожаю. “Ви бачите яка зараз погода в нас на Полтавщині? Нас заливає. У нас на сьогоднішній день дуже багато, як то кажуть, в області до уборки зернових ранніх. Уже, звісно, якість пшениці (погана – ред.), заростає бур’янами. Дуже складно убирати, це додаткові затрати. Не вистачає комбайнів, особливо у дрібних фермерів, в яких зовсім їх немає. Тому цей рік дуже-дуже важкий. Я його не пам’ятаю за свої 64 роки таких погодних умов”, – говорить Василь Бурлака.

Як пише Суспільне, агропідприємство фермера обслуговує 500 га землі, які цього року зайняті пшеницею, кукурудзою, гречкою, просом та овочами.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!