Пілот агродрону: особливості дефіцитної спеціальності – не пропустіть вебінар

0 166

Якщо ви цікавитесь застосуванням аграрних дронів, зокрема навчанням керуванню такою технікою, запрошуємо на вебінар “Безпілотні технології у садівництві та овочівництві: можливості використання у Східній Європі та Центральній Азії”, пише SEEDS.

Онлайн подія запланована на 27 вересня з 10:00 до 13:00 за Київським часом.
Участь у заході безкоштовна, за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням. Організатори події: Проект розвитку плодоовочевої торгівлі ФАО/ЄБРР, EastFruit, Sapienza Media.

Ярослав Федоришин, засновник компанії Dron Agronom (Україна) – один зі спікерів вебінару EastFruit. Тема його виступу: «Пілот агродрону – особливості дефіцитної спеціальності».

«Наразі в Україні, як і в Східній Європі та Центральній Азії, готових спеціалістів-пілотів, особливо для агродронів, мало. Утім інтерес до напрямку зростає і збільшується кількість фахівців. Наприклад, в Україні вже створюються школи пілотів агродронів. Ми в Dron Agronom теж створили таку школу і готуємо фахівців досить швидко (мінімальний курс триває 5 днів). У зв’язку з війною інтерес до дронів зріс, відповідно, готується все більше пілотів . З одного боку, це професія нова і недостатньо поширена, а з іншого — існує запит і кількість фахівців досить швидко зростає», — розповідає ‎ Ярослав Федоришин.

Більше цікавого про нову унікальну професію та агродрони, а також про те, наскільки легко керувати дроном і за яких умов підприємство може розглядати придбання власного парку дронів, а коли краще використовувати аутсорс, нюанси застосування дронів у різних умовах, їх переваги та недоліки обговорюватимуть під час заходу.

Запрошуємо до реєстрації тут: https://docs.google.com/forms/d/1aacOs38hOrdL-SLbQTx2DHOJTyitapUCb-9umlASfMM/viewform?fbclid=IwAR0gG4z7B2xj3gl2aFsp85wjhxFyYYh07CHou87IcVAMI-zt78uEEY9aRqk&edit_requested=true

Детальніше читайте тут: Використання дронів у садівництві та овочівництві: безкоштовний вебінар для аграріїв щодо застосування сучасних технологій

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!