Названо три головні умови для успішного експорту часнику

0 780

Сьогодні виробники часнику мають подбати не лише про вирощування якісної продукції, але й про її зберігання для можливого експорту. Про це повідомив генеральний директор компанії “Зоря Плюс” Сейран Яковлєв під час конференції з часниківництва.

“Ми мали поставки до Іспанії, торік наш часник купувала Німеччина, сьогодні маємо теж низку запитів — з Польщі та США. Ринок є, але щоб гідно представляти Україну на міжнародних ринках, виробники мають подбати про технічне оснащення, доробку та зберігання продукції”, — відзначає Сейран Яковлєв.

Компанія “Зоря Плюс”, яка вирощує часник на 200 га в Херсонській області, в цьому сезоні запустить холодильне обладнання потужністю 700 т.

“До кінця липня вже буде встановлена холодильна камера з усім необхідним обладнанням для доробки часнику і відповідним рівнем вентиляції”, — зазначив Сейран Яковлєв.

Він розповів, що на сьогодні підприємство має всю необхідну техніку — 8-рядну саджалку для часнику, комбайн для збирання та калібрувальну лінію. Середня урожайність часнику на поливі в “Зоря Плюс” складає 10 т/га, але якщо на 1 га посадити 4 т насіннєвого матеріалу, то можна отримати 18 т/га.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  AgroPortal

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!