Німці інвестуватимуть у вирощування індиків в Україні

0 358

Україна має важливу роль на міжнародному ринку продовольства. Війна та зупинка експорту яскраво це продемонстрували. Саме тому після перемоги варто очікувати масштабних іноземних інвестицій в аграрну галузь, повідомляє SEEDS.

Зокрема, нового поштовху для розвитку має отримати птахівництво. І йдеться не про курятину, з експорту якої Україна й раніше перебувала серед світових лідерів, йдеться про індичатину.

“Для мене не буде великою несподіванкою, коли після стабілізації ситуації в Україні буде прийнято рішення про інвестиції закордонними партнерами в бізнеспроєкти на території України. Війна показала її важливість як надійного постачальника сировин”, – зазначив у коментраі для журналу “Наше птахівництво” Олександр Куліченко, регіональний менеджер з продажів компанії Moorgut Kartzfehn von Kameke GmbH & Co. KG.

Moorgut Kartzfehn – найбільший європейський виробник індички.

Фахівець вважає, що після стабілізації ситуації в Україні з’являться потужні підприємства з виробництва індички з німецькими інвестиціями.

“На такий бізнес сьогодні є попит. Споживання індичатини в Європі зростає, а будувати нові пташники стає дедалі складніше. Наприклад, отримати дозвіл на будівництво пташників у Німеччині сьогодні дуже складно. Через це є ймовірність того, що вони інвестуватимуть кошти в будівництво пташників в Україні”, – говорить Олександр Куліченко.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!