Нові Центри розвитку фермерства допоможуть поліпшити в Україні плодоовочевий напрямок

0 55

Одразу у восьми областях України запрацював Центр розвитку фермерства «Врожай Перемоги», ключовим завданням якого є підвищення стійкості та ефективності  фермерського бізнесу в умовах часткового руйнування та трансформації аграрного сектору України, пише SEEDS.

Звернутися за допомогою можуть малі та середні фермерські господарства, що працюють в Івано-Франківській, Вінницькій, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій та Черкаській областях. Про це повідомили в пресслужбі Центру.

«З одного боку наш Центр готовий надавати швидкі і якісні консультації агровиробникам цих областей, з іншого — зміцнить потенціал дорадників. Центр зможе посилити спроможність фермерів і допоможе адаптуватися до змін в агросекторі, навчить змінювати свої бізнес-моделі, диверсифікуватись та залучати фінансові ресурси для розвитку власного бізнесу», — розповіла Тетяна Лебухорська, голова Буковинської агенції регіонального розвитку.

В першу чергу ЦРФ «Врожай Перемоги» орієнтується на потреби фермерів, інформує їх про інновації у рослинництві та допомагає посилювати спроможність адаптуватися до змін у агросекторі та нових потреб.

Читайте також: Українські фермери, які використовують меліоровані землі, зможуть отримати державну підтримку


Серед ключових напрямків, за якими надаються консультаційні послуги:

  • Сільськогосподарське виробництво — плодоовочевий напрямок: підготовка грунту, підбір сортів та гібридів, система живлення, система захисту та допомога у пошуку допоміжних продуктів, нішеві культури.
  • Плодово-овочева переробка — післязбиральна доробка, організація переробки, сертифікація, HACCP.
  • Інноваційні технології у плодоовочівництві — точне землеробство, діджиталізація, системи зрошення, вертикальне вирощування.
  • Стале сільське господарство — способи екологічно-безпечного ведення сільського господарства,  зменшення карбонового сліду у рослинництві, органічне сільське господарство.
  • Управління бізнесом — стратегія, бізнес-план, оподаткування, управління фінансами, юридичні питання
  • Маркетинг та продажі — маркетингова стратегія, гуртовий та роздрібний продаж, HoReCa, farm to fork, реклама, SMM.
  • Фінанси — залучення грантів, кредитів, інвестицій.

Щоб отримати консультацію Центру, потрібно звернутися:

 

 SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!