Через літню спеку в Європі виросли неочікувані за розміром гарбузи

0 511

Через спеку у вересні гарбузи цього року виросли трохи більшими, ніж зазвичай, бідкаються європейські фермери. Адже найбільш ходовими є 1-2 кілограмові овочі, пише SEEDS.

Джерун де Ріддер на прізвисько Jeroen Pompoen, бельгійський фермер, що спеціалізується на вирощуванні гарбузів, яких на своїй 64-гектарній фермі він має 25 сортів. Ще десятки випробовуються на окремій ділянці.

Більшу частину площ займають такі сорти як: Хоккайдо та Баттернат, Кобуча, Спагетті та сірі гарбузи.

«Нам вдалося отримати якісні врожаї, хоча рання вереснева спека завдала певної шкоди. Це, звичайно, було незвично для тієї пори року», – розповів фермер.

Однак Джерон де Ріддер не очікує проблем зі збутом, повідомляє FreshPlaza.

Читайте також: Українська агросенсація – сорт солодкої кукурудзи із фіолетовими зернами підкорив серця фермерів

«Єдине, що може бути невеликою проблемою, це те, що всі сорти трохи більші, – зауважив фермер. – Люди часто асоціюють це з хорошим урожаєм, але це часто небажано в гарбузах. На ринку більший попит на менші розміри – від одного до двох кілограмів. Ми збираємося перевищити ці розміри цього року».

Цього сезону де Ріддер почав використовувати перший в Європі комбайн для збирання гарбузів. Він використовується в основному для гарбузів Хоккайдо і є справжньою знахідкою, визнає Ріддер.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!